Montaż i Wymiana zamków Będzin 24h

tel. 696-696-205

Wymiana i zakladanie zamkow Bedzin

Wymieniamy na nowy

Po latach używania każdy zamek wcześniej lub później należy wymienić. Wzywamy w tym celu ślusarza. Dla Klientów ważne jest, aby montaż i wymiana zamków były przeprowadzane sprawnie, bez uszkodzeń drzwi i w dogodnym terminie. Od dobrze wykonanej usługi zależy przecież bezpieczeństwo domowników. Nikt nie chce, aby wymiana zamka była źle przeprowadzona, a po miesiącu znów pojawiła się potrzeba przeprowadzenia kolejnego montażu zamka. Aby spać spokojnie powinno się zlecić tą usługę firmie doświadczonej, dokładnej i cechującą się najwyższym poziomem obsługi Klienta. Do takiego grona zalicza się nasze Pogotowie Zamkowe w Będzinie.

Dlaczego my?


Jesteśmy firmą o najwyższych standardach. Nasi technicy mają wieloletnie doświadczenie poparte licznymi szkoleniami. Dla wygody naszych Klientów działamy 24 godziny na dobę. Jesteśmy dostępni również w święta i weekendy. Bezpieczeństwo i wygoda naszych klientów to priorytety naszego Pogotowia Zamkowego w Będzinie. Montaż i wymiana zamków może się odbyć w wyznaczonym przez Państwa terminie i o dogodnej porze dnia. Czasy, gdy całymi dniami czekało się na "fachowca" się skończyły. Teraz jest Pogotowie Zamkowe w Będzinie.

zamek nawierzchniowy przed założeniem u klienta zamki przeznaczone do wymiany

Montaż zamka może odbyć się z zamka zakupionego przez Klienta u nas jak w innej firmie. Dla wygody Państwa posiadamy standardowe zamki, jak i możemy odpowiedni dla Państwa sprowadzić.

Pakiet naszych usług obejmuje nie tylko standardowe usługi ślusarskie jak montaż i wymiana zamków: Dla naszych Klientów proponujemy jeszcze inne usługi.

naprawa zamków,
awaryjne otwieranie mieszkań, drzwi,
awaryjne otwieranie samochodów,
ślusarstwo.

Polecamy nasze usługi zarówno w standardowych usługach ślusarskich, jak i w przypadku awarii.

Pogotowie Zamkowe w Będzinie dyżuruje 24h na dobę pod numerem: 696-696-205

Inne miasta :

Montaż i wymiana zamków Mysłowice
Montaż i wymiana zamków Świętochłowice
Montaż i wymiana zamków Bytom